Anime-FUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Anime-FUN

Animekoliklerin Buluşma Mekanı

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
yabancı şarkılar
Anime Fun Son Konular
Konu Yazan GöndermeTarihi
Cuma Mart 06, 2009 3:05 pm
Cuma Mart 06, 2009 2:57 pm
Cuma Mart 06, 2009 2:56 pm
Perş. Şub. 12, 2009 2:49 pm
C.tesi Ocak 24, 2009 3:04 pm
Cuma Ocak 16, 2009 10:35 pm
Cuma Ocak 16, 2009 10:34 pm
Cuma Ocak 16, 2009 10:33 pm
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En iyi yollayıcılar
mawêRa * (211)
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Vote_lcaphaDun xD  * iLé röPortaj   (: Voting_barhaDun xD  * iLé röPortaj   (: Vote_rcap 
HaLDamiR (192)
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Vote_lcaphaDun xD  * iLé röPortaj   (: Voting_barhaDun xD  * iLé röPortaj   (: Vote_rcap 
haKuren (188)
patatessalatasııxD (77)
[ExaRDiuM] (23)
bubbLe=) (16)
haDuN xD (11)
UnLydia (11)
hexenring (10)
emo_loq (4)

haDun xD * iLé röPortaj (:

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
mawêRa *
Modaretör
Modaretör
mawêRa *
AnimeFun.hot-me.com Anime Koliklerin Buluşma Mekanı
Kişi sayfası
Anime Kolik:
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Left_bar_bleue800/10000haDun xD  * iLé röPortaj   (: Empty_bar_bleue  (800/10000)
Level: 12
Başarı:
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Left_bar_bleue414/1000haDun xD  * iLé röPortaj   (: Empty_bar_bleue  (414/1000)
MesajKonu: haDun xD * iLé röPortaj (: haDun xD  * iLé röPortaj   (: Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 11:13 pm

Adınız ? İrém

yaşınız ? 15

nerelisiniz / nerde yaşıyorsunuz? bandırmaLıym , bandırmaDa ya$ıOrm.

Burcunuz? terazi

Esmermi/Kumralmi/ sarisin Misiniz? saç baqımınDan esmer

saç renginiz? siyaH

Göz renginiz? eLa araDa ye$iLDe oLuo .

Boyunuz? 1.7o civarı

Kilonuz ? 52

Tuttuğunuz takım? gaLatasaray

Nickiniz neden “ ... ”? aTaqan Die aRqada$m var . o bana heP haDun der o zamanDan ßeri öLe qaLdı

Okul/İş kısaca bahseder misin? oquL var işDe

Sigara yada alkol kullanıyor musun? hyr.

Hobilerin/Fobilerin? HobiLerm voleyßoL oynamaq , gezmeq ,FoßiLerm ya omurqasız ve sürünqen hayvanLardan neFret ederm ve mawerala ortaq korkumuz çöpLern kapağını açamıorz xD

En büyük takıntın? fotoğraF taKınTım varDır en uFak bişey düzqün çıkmaSn siLer yénisini çeqerm biDe saçLarmLa taKıntıLıymDr.

En büyük hayalin? çoq var sayamam herhalDe

Giyim tarzın/kullandığın parfüm? Dar , qeneL oLaraqta siyah ve kırmızı giyinirm. hanqi parFüm kuLLanDıım qeneLde beLLi oLmas çünüq baya ßi var ama şuan ceciLe iris.

En istikrarlı olduğun konu? DoğRuLarı savunurm.

En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz? hiçßi Fiqrim yoq ßenCe siz bana söyLein bu sorunun cevaßını

Nasil bir Kisilige sahipsiniz? komiğimDir ama sinirLenirsem gözüm hiçßişey qörmez.

En sevdiğin renk ? siyaH ve kırmızı

Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin? ßLack metaL*Den hoşLanırm . CraDLe oF FiLth dnLerm.

En sevdigin sarki hangisi? Neden? Gece - öLdür istersen / bana uyan bi şarKı çünqü

En sevdiğin yazar ve kitap? saçma oLCaq ama ßen kiTap oqumam ya

Ünlü birisi ile tanışma / konuşma fırsanız oldu mu hiç? ewt Raga okTay yenqemin yaKın arKadaşı oLuo biDe manga iLe oLmuşTu..

ünlü birisi ile tanışmak isteseniz bu kim olurdu? doPe , craDLe oF FiLth , SerKan ŞenaLp

En beğendiğin film ve aktör/aktrist? reCep iveDiK - Şahan Gökabakar

Sevdiğin biri varmı/ Ona suan ne söylemek isterdin? Şuan yoq.

Sevdiğin için neleri göze alırsın? gerçeqten sewiOsam öLüm hariç herşei aLabiLrm herhaLde.

Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın? hemen yumuşarm ben kin tutmam.

Yaptığın en büyük çılgınlık? - aKLıma qeLmeDi

içinde ufte olarak kalan ve keşke dediğin şey / şeyler nelerdir ? hayatımDa ztn bi çoq şeye keşke DemişimDir.

Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider? yaLan söLemesn yeTer benm için.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan? aiLem ve maweRam*m

Bir şarkının müziği mi sözleri mi sizin için daha etkileyicidir? müziK Daha eTkiLeyiCi. geneLde müzik qüzeL oLunCa sözLerde gzL oLuo

Hayvan besliyor musunuz? hyr.

Bugünlerde en çok duyduğun söz? Diyar paLa - azDıracaqsn*nın bütün sözleri xD

Evde yokluğunu hissettiğin şey? yoq.

Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? kenDm
-
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? korkum yanLız kaLmaK , özenDiim bişe yoq , sewDikLerm aiLem , maweRa , qürtuğ faLan fiLan Very Happy

Yapmaktan en çok hoşlandığın şey? paRFüm sıKmak xD

Şu an olmasını istediğin birşey? patatesin kaLorisi kaldırılsın selahattin*De şeymadan ayrılsn istiOrm xD

Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? oLduum yer başka bi yeri isTemiOrm.

Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? öLe diCem yemeq vea yiyieCeq yoq ama içeceq oLar** koLa

İzlemekten keyif aldığın tv programları? çoq güzeL hareketLer bunLar.

Hayatta en çok kıymet verdiğin şey? öLe kıymet verDiim bişey yoq ya ben bi eşyamı bi süre kuLLandıqtan sonra sıkıLırm.

Ailen mi, sevdiğin mi daha önemli? beni gerçekTen çoq seven biri oLmadıı için aiLem.

Aşk herşeyi affeder mi? AFFETMEZ !

Karşı cinste hoşlandığın tip ? davRanışLarı iiSe bi sorun yoq.

Karşı cinste aradığın özellikler? kıskanç oLmasn .

Benzetildiğin biri varmı? ewt xD ANgeLina JoLie xD

Hayatta size anı olarak kalan iyi anımsadığınız / kötü anımsadığınız bir olayınızı kısaca anlatır mısınız? hiç haTırLamı0rm.

Aşağıdaki sıfatlar senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?

1 Aşk: İnsanın canını acıtan bi duyqu
2 Sevgi:insanları ayakTa tutan en önemLi şey
3Hayat:şuan yaşaDımız herşey hayaTın bi parçası .
4Dostluk: en köTü zamannDa yanınDa oLan seni hiç bıraKmayn
5Para:hayaT deiştiren ve harcam** için kuLLanııLan bi araç
6Ölüm:hayaTın 2. perDesi .
7 İş:ihityaçLarımızı karşıLamamız içn bize para getiren bi şey işTe. (:

Forumu nasıl buldun ?(google yada tavsiye v.b )
mawera sayesinDe gürtuğ hiç sölemio vaLLa x@

Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun/Neden?
vakit buLduum zamanlar.gsL bi yere benzio

Forumda en fazla beğendiğin isim ve nedeni? mawera , gürtuğ , emre ve patatesler xD xD

Forumda seni en mutlu eden olay? qeneLde forumDa muTlUym ztn.

Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir? benm bi heDefm yoq ama siTe inş. ii yerlere qeLr.

Yöneticilerden bir rican var mı?
hyr yoq . herşey gayet ii .
haKuren
Admin
Admin
haKuren
Nerden : sıralıyorum Evren+Galaksi+Gezegenlerden Dünya (sanırım)+Turkey ama çok yakında japonya tokyo xD

Kişi sayfası
Anime Kolik:
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Left_bar_bleue10000/10000haDun xD  * iLé röPortaj   (: Empty_bar_bleue  (10000/10000)
Level: 100
Başarı:
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Left_bar_bleue255/1000haDun xD  * iLé röPortaj   (: Empty_bar_bleue  (255/1000)
https://animefun.yetkinforum.com
MesajKonu: Geri: haDun xD * iLé röPortaj (: haDun xD  * iLé röPortaj   (: Icon_minitimePerş. Ocak 15, 2009 11:16 pm

xD güzel eline salık xD
haDuN xD
haDuN xD
Kişi sayfası
Anime Kolik:
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Left_bar_bleue122/10000haDun xD  * iLé röPortaj   (: Empty_bar_bleue  (122/10000)
Level: 5
Başarı:
haDun xD  * iLé röPortaj   (: Left_bar_bleue101/1000haDun xD  * iLé röPortaj   (: Empty_bar_bleue  (101/1000)
MesajKonu: Geri: haDun xD * iLé röPortaj (: haDun xD  * iLé röPortaj   (: Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 4:23 pm

hehe Very Happy:D

haDun xD * iLé röPortaj (:

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası